امام جمعه گراش در دیدار با پزشکان، روز پزشک را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی، حجه الاسلام والمسلمین شاهچراغ امام جمعه گراش و اعضای ستاد نمازحمعه با حضور در مرکز پیشگیری از سرطان ، روز پزشک را به پزشکان و مسوولین علوم پزشکی تبریک گفت.


در این دیدار که پنجشنبه دوم اردیبهشت در مرکز پیشگیری از سرطان برگزار شد امام جمعه گراش ضمن تبریک هفته دولت و روز پزشک به پیشرفت علم پزشکی و وجود پزشکان ماهر در بعد از انقلاب پرداخت و گفت: به برکت انقلاب با یک نگاه منصفانه میتوان پیشرفت در علوم پزشکی و وجود و آموزش پزشکان در ایران را به وضوح دید. وی گفت: قبل از انقلاب بسیاری از پزشکان از کشورهای دیگر برای طبابت به ایران می امدند ولی در حال حاضر پزشکان ماهر، متخصص و متعهد در کشور ما کم نیستند و ایران اسلامی امروز کشوری است که بیماران زیادی از کشورهای دیگر برای درمان مراجعه می کنند و توریست درمانی در ایران رواج دارد و باید روز به روز بیشتر شود.

در ادامه جلسه دکتر عبدالهی ضمن خوش امدگویی به امام جمعه و اعضای ستاد نماز جمعه، گفت: اگر شخصی بیمارداری کرده باشد می داند کار پزشکی چقدر سخت و دشوار و در عین حال از مقدس ترین کارهاست.
دکتر عبدالهی در ادامه به پیشرفت های دانشکده علوم پزشکی پرداخت و افزود: مرحوم حاج شیخ احمد انصاری با کارهای خیرش ، کاری کرده است که گراش به عنوان قطب درمان در مسیر خدمت به مردم کل منطقه پیش برود.


دکتر سیدجواد محقق معاون توسعه مدیریت و منابع و دکتر محمد رادفر قائم معاونت بهداشتی نیز به بیان گزارشی از حوزه دانشکده علوم پزشکی و معاونت بهداشتی ارائه دادند.