پیام تبریک معاون درمان به مناسبت روز اورژانس

معاون درمان دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی گراش به مناسبت فرارسیدن ۲۶ شهریورماه، روز ملی فوریت‌های پزشکی و اورژانس ۱۱۵ در پیامی این روز را تبریک گفت.
متن پیام وی به شرح زیر است:
بسمه تعالی
(هر که انسانی را زندگی بخشد مانند آن است که به همه مردم زندگی بخشیده است – سوره مائده آیه ۳۲)
بی شک با افزایش روند رو به رشد سوانح ، حوادث و بلایا امروز بیش از هر زمان دیگر نیاز به سطوح پیشرفته خدمات و مراقبتهای پیش بیمارستانی احساس می شود. شما تلاشگران عرصه فوریتهای پزشکی در بیشتر مواقع اولین کسانی هستید که بر بالین مصدومین و نیازمندان دریافت خدمات درمانی اورژانسی حاضر می شوید و حفظ حیات آنان را بر عهده می گیرید که نشان از اهمیت والای خدمت تان و جایگاه ارزشمند اورژانس ۱۱۵ می باشد.
بی شک، شما پرسنل تلاشگر و دلسوز فوریت های پزشکی ( اورژانس ۱۱۵)، که در پایگاههای شهری و جاده ایی اورژانس، ستاد هدایت و… با فعالیت بدون وقفه در طول شبانه روز و در شرایط سخت باعث ایجاد آرامش در میان شهروندان و جامعه می شوید جهادگران بی منت خط مقدم حوزه سلامت می باشید، که آگاهانه و شجاعانه وارد میدان پرمشقت امداد و نجات شده اید و در این راه حتی از بذل جان خویش دریغ نکرده اید.
اینجانب فرارسیدن ۲۶ شهریور ماه ، روز فوریتهای پزشکی و اورژانس ۱۱۵ و چهل و یکمین سال تاسیس اورژانس را تبریک عرض نموده و از درگاه احدیت توفیق ، سعادت و سلامت را برایتان آرزومندم.
دکتر سید جواد محقق
معاون درمان دانشکده علوم پزشکی گراش