معاون درمان دانشکده علوم پزشکی، روز پرستار را تبریک گفت

به گزارش روابط عمومی معاونت درمان ، دکتر سید جواد محقق معاون درمان دانشکده علوم پزشکی گراش در پیامی فرارسیدن “میلاد حضرت زینب سلام الله علیها” و “روز پرستار” را به پرستاران تبریک گفت .
متن پیام بدین شرح است :
بسم الله الرحمن الرحیم
بی تردید پرستار واژه ای است به گستره مهربانی ، عطوفت و مظهر پایبندی به خصایص والای انسانی است که در شرایط سخت و طاقت فرسا با آرامشی وصف ناپذیر،روح امید و زندگی را به بیماران می بخشد. مسلما برخورداری از چنین ویژگی خداپسندانه ای مصداق بارز فداکاری انسانهای مومن و انسان دوستی است که در مقام عمل عاشقانه نوع دوستی را معنا می کنند.
چه زیباست نامگذاری روز میلاد حضرت زینب کبری سلام الله علیها به نام “روز پرستار”، چون شما نیز با اقتدا بر بانوی عاشورا، از آسایش خود گذشته تا آرامش و تسکین را برای دیگران به ارمغان آورید و بی شک اجر معنوی این عمل زیبا نزد خداوند مخفوظ است.
ولادت دخت گرانمایه امیر مومنان علی(ع) را گرامی می داریم و توفیق روز افزون پرستاران بی ادعا به ویژه جامعه پرستاری دانشکده علوم پزشکی گراش اعم از اساتید، شاغلین و دانشجویان رشته پرستاری در مرکز آموزشی درمانی امیرالمومنین علی (ع) را از خداوند منان مسالت می کنم و امیدوارم این عزیزان با استعانت از الگوی خود، حضرت زینب کبری (س) در تمام مراحل زندگی موفق و کامیاب باشند.