شروع به کار سامانه جوابدهی اینترنتی آزمایشگاه

به گزارش روابط عمومی معاونت درمان، سامانه جوابدهی اینترنتی آزمایشگاه مرکز آموزشی درمانی امیرالمومنین علی (ع) گراش راه اندازی شد.

مهندس هادی هادی پور ، مدیر مرکز آموزشی درمانی امیرالمومنین علی(ع) در این باره گفت : با هدف صرفه جویی در مصرف کاغذ و جلوگیری از اتلاف وقت مراجعین ، با راه اندازی سامانه اینترنتی جدید از این پس مراجعین به آزمایشگاه گراش می توانند جواب تمام آزمایشهای خود را به صورت اینترنتی مشاهده نمایند.

مدیر بیمارستان در خصوص نحوه دسترسی به جواب آزمایشات اینترنتی افزود : پس از پذیرش و ثبت در سامانه به همراه قبض پذیرش ، کد پیگیری برای بیمار صادر می شود و تمامی جواب آزمایشها در سامانه http://elab.gerums.ac.ir/ قابل مشاهده است. وی در ادامه گفت : این سامانه تحت وب بوده و بیمار در صورت مراجعه به سایر مراکز درمانی ،کلینیک ها و حتی مطب های خصوصی می تواند با ورود به سامانه مذکور با وارد کردن کد ملی و کد پیگیری جواب آزمایشات خود را مشاهده نماید.

هادی پور اضافه کرد: این سامانه برای اولین بار در مرکزآموزشی درمانی امیرالمومنین علی(ع) گراش طراحی و به اجرا درآمده و لازمه مشاهده این جوابها در سامانه، پرداخت مبلغ قبض آزمایشگاه  و صدور کد پیگیری برای مراجعه کننده است .