ظرفیت بخش کرونا تکمیل و تعداد مبتلایان به شدت افزایشی است

دکتر سیدجواد محقق معاون درمان دانشکده علوم پزشکی گراش: “ظرفیت بخش کرونا تکمیل و تعداد مبتلایان به شدت افزایشی است” روزهای خوبی را پیش بینی نمی کنیم

به گزارش روابط عمومی، معاون درمان دانشکده علوم پزشکی گراش با ابراز نگرانی از وضعیت این روزهای شهرستان گفت: متاسفانه “سهل انگاری و عدم رعایت اصول پیشگیرانه و حضور در تجمعات“،  باعث شده تعداد مبتلایان به بیماری کرونا به شدت افزایش یابد و تعدادی نیز در بخش کرونا بستری شوند.

وی افزود: ظرفیت بخش کرونا در حال حاضر تکمیل است و بزودی بخش دیگری که برای بیماران مبتلا در نظر گرفته شده را باز خواهیم کرد . وی گفت: هر چند بیمارانی از بخش ترخیص می شوند ولی متاسفانه بیماران جدیدی با علائم شدید نیاز به بستری پیدا می کنند.

دکتر محقق تصریح کرد: همکاران ما در واحدهای مختلف بهداشت و درمان و دیگر حوزه های علوم پزشکی چهار ماه بصورت شبانه روزی در تلاش هستند ولی متاسفانه امروز تقریبا آمار مبتلایان شهرستان از مرز ۳۵۰ نفر میگذرد و  با این روند پیش رو،  روزهای خوبی را برای شهرستان پیش بینی نمی کنیم .

وی در ادامه گفت: روزانه تعداد زیادی بر تعداد مبتلایان در گراش اضافه می شود که برخی بستری و تعداد زیادی ملزم به رعایت قرنطینه خانگی می شوند و ما درخواست میکنیم این عزیزان که ملزم به رعایت قرنطینه خانگی می شوند به خاطر حفظ سلامت همشهریان ، تا پایان “قرنطینه ۱۴ روزه” و پس از پایش مجدد،  از حضور در بین مردم خودداری کنند.