جلسه معارفه پزشکان متخصص برگزار شد

به گزارش روابط عمومی علوم پزشکی، جلسه معارفه پزشکان متخصص جدید مرکز آموزشی درمانی امیرالمومنین علی (ع) گراش در سالن مرکز پیشگیری از سرطان  و با حضور رییس دانشکده علوم پزشکی، معاون درمان، رییس ، مدیر  و برخی از مسئولین بیمارستان برگزار شد.

دکتر احمد عبدالهی رییس دانشکده علوم پزشکی ضمن ابراز خرسندی از حضور متخصصین جدید در گراش گفت: در این شرایط حساس جامعه، درک کردن مردم کار بسیار مهمی است و شما پزشکان تمام تلاش خود را برای خدمت به بیماران منطقه به کار گیرید.

وی افزود: ثمره کار بانیان خیر احداث این بیمارستان و فراهم کردن تجهیزات آن بوده و هست که مردم کل منطقه از این خدمات بهره مند هستند و تلاش و همت شما پزشکان نیز می تواند تکمیل کننده ارائه خدمت بهتری به مردم باشد.

دکتر سیدجواد محقق معاون درمان علوم پزشکی گراش نیز ضمن خیر مقدم به پزشکان به بیان معرفی شهرستان و فرهنگ آداب و رسوم مردم شهرستان گراش و منطقه پرداخت و گفت: این بیمارستان با توجه به امکانات  و تجهیزات مدرن فقط محل مراجعه بیماران بومی نیست بلکه همیشه پذیرای بیمارانی از سراسر منطقه و حتی استان های همجوار بوده است که این نشانه اعتماد مردم به این مرکز آموزشی درمانی است.

دکتر محمد رادفر و دیگر مسئولین بیمارستان نیز توضیحاتی در خصوص بخش های مختلف بیمارستان و قوانین و مقررات موجود ارئه دادند.

۱۳ متخصص جدید از مهرماه فعالیت خود را در مرکز آموزشی درمانی امیرالمومنین علی (ع) گراش آغاز کرده اند (سایت علوم پزشکی)