کلنگ اورژانس ۱۱۵ فداغ به زمین زده شد+ عکس

کلنگ اورژانس ۱۱۵ پایگاه جاده ای فداغ با حضور امام جمعه ، فرماندار ،رئیس دانشکده علوم‌پزشکی گراش و معاونین این دانشکده و برخی مسئولین شهرستان گراش در به زمین زده شد .

به گزارش روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی گراش دکتر احمد عبدالهی رئیس دانشکده علوم پزشکی گراش در مراسم کلنگ زنی این پروژه خیّرساز گفت: «یکی از نیازهای مبرم مردم این منطقه ساخت پایگاه‌ اورژانس جاده‌ای است زیرا متاسفانه برخی از مصدومان تصادفات در این جاده ها به علت دیر رسیدن به بیمارستان و یا نبود تکنسین اورژانس در لحظات اولیه تصادف، جان خود را از دست می دهند و ساخت این پایگاه یک ضرورت است.

دکتر عبداللهی قبل از مراسم کلنگ زنی این پایگاه با اعضای شورای فداغ در دهیاری فداغ تشکیل جلسه داد و سپس با حضور در مرکز بهداشتی درمانی فداغ از بخش‌های مختلف این مرکز بازدید و از نزدیک در جریان فعالیت و خدمات آن قرار گرفت .

رئیس دانشکده علوم پزشکی گراش سپس از “مرکز جامع خدمات سلامت شهر ارد” نیز بازدید کرد . وی ضمن ابراز خرسندی از ساخت این مرکز جامع خدمات سلامت در شهر ارد و با اعلام اینکه این مرکز در دهه فجر امسال افتتاح خواهد شد، از بخش های مختلف مرکز بهداشتی درمانی از جمله آزمایشگاه ،دندانپزشکی و دیگر بخش‌های مرکز بهداشتی درمانی بازدید کرد .

آخرین محل بازدید رئیس دانشکده علوم پزشکی گراش اورژانس۱۱۵ ارد بود که پس از دیدار با نیروهای اورژانس ۱۱۵ این مرکز در جریان فعالیتشان قرار گرفت .

دکتر سید جواد محقق معاون درمان ،دکتر علیرضا گلستان معاون بهداشت و دکتر محمد نبی محمدی قائم مقام رئیس دانشکده و مدیر غذا و داروی این دانشکده در این بازدیدها رئیس دانشکده علوم پزشکی گراش را همراهی کردند.

“پایگاه اورژانس ۱۱۵ پایگاه جاده ای فداغ” در زمینی به مساحت ۴۰۰ متر مربع و با اعتباری بالغ بر چهار میلیارد ریال توسط خیّر فداغی”فاضل القطری” ساخته خواهد شد و آمبولانس و تجهیزات این مرکز توسط دانشکده علوم پزشکی گراش تامین می شود.

اعتبار اولیه این پروژه یکصد و بیست میلیون تومان است.