دیدار با پرسنل بیمارستان در روز عید غدیر

به گزارش روابط عمومی ، امام جمعه در دیدار عید روز غدیر در بیمارستان گراش خطاب به کادر درمان گفت: تمام مردم قدردان شما  و همگی دعاگوی شما عزیزان هستند.

به گزارش روابط عمومی ، حجه الاسلام بخشایش پور امام جمعه گراش و سرهنگ ستاری فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه و هیات همراه بمناسبت عید غدیر، با حضور در بخش اورژانس بیمارستان گراش ضمن گفتگو با پرستاران و پزشکان ، عید غدیر را به آنان تبریک گفتند.

حجه الاسلام بخشایش پور ضمن قدردانی از زحمات بی وقفه و تلاش های شبانه روزی کادر درمان و مجموعه بزرگ علوم پزشکی گفت: تمام مردم قدردان شما  و همگی دعاگوی شما عزیزان هستند.

مهندس هادی هادی پور مدیر بیمارستان، ضمن ابراز خرسندی از حضور امام جمعه و هیات همراه، گزارشی از وضعیت این روزهای بیمارستان گراش ارائه داد.

 

 

 مسئولین مرکز آموزشی درمانی امیرالمومنین علی (ع) گراش نیز در دیدار جداگانه ای  “بمناسبت عید سعید غدیر” ، ضمن بازدید از بخش های مختلف ، با پرسنل این مرکز دیدار و عید غدیر را به آنان تبریک گفتند.

️ پذیرایی ناهار روز عید غدیر، ویژه پرسنل حاضر در شیفت، به همت “شورای فرهنگی بیمارستان”  نیز انجام شد.

️ “شورای فرهنگی بیمارستان” در اعیاد مختلف مذهبی، به همراه مسئولین بیمارستان ضمن بازدید از بخش ها ، با پرسنل گفتگو و اعیاد را تبریک می گویند.